KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735012
nr 1273 5012
Agnes Andersson, motiv från Djurgården 11952, signerad. Olja på pannå, 41x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 september 2019
kl 19:11:27
100 kr